واحد تربیت بدنی بسیج نبوت کارکنان

 

برگزاری دومین جشنواره فرهنگی - ورزشی اساتید و کارکنان

درون دانشگاهی

بزرگداشت 5 آذر ماه روزبسیج

مصادف با پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه شهید بهشتی

 

تهیه و تنظیم :

 

واحد تربیت بدنی بسیج نبوت کارکنان

دانشگاه شهید بهشتی

پاییز 89

 

 با یکدیگر پیمان ببندیم که جز راه شهیدان نپوییم و جز وصال حق را نجوییم.

امام خمینی(ره)                      

مقدمه:

با عنایت به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در اهتمام به اعتقادات و ارزش های والای دینی و توجه به سلامت روحی و جسمی آهاد مختلف مردم به ویژه اساتید و کارکنان، که ایشان ورزش را در کنار تهذیب نفس با اهمیت می دانند. و با توجه به اهداف دولت خدمتگزار در توجه ویژه به امر ورزش اساتید و کارکنان،واحد تربیت بدنی بسیج نبوت کارکنان دانشگاه شهید بهشتی پیشنهاد برگزاری دومین جشنواره فرهنگی­_ورزشی اساتید و کارکنان درون دانشگاهی را ارائه می نماید. و امیدوار است با مساعدت و همکاری مسئولین ذیربط بالاخص ریاست محترم دانشگاه، و فرمانده ی محترم پایگاه بسیج نبوت کارکنان دانشگاه، ما را در اجرای هرچه بهتر این برنامه یاری فرمایند. و با گنجاندن آن در تقویم سالانه فرهنگی دانشگاه همه ساله در هفته بسیج این مسابقات برگزار گردد.

اهداف برگزاری:

واحد تربیت بدنی بسیج نبوت کارکنان دانشگاه شهید بهشتی در نظر دارد جهت گرامیداشت پنجم آذر ماه ( هفته بسیج ) و بزرگداشت پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه در آبان و آذر ماه 89، در راستای شعار عزت مندی، هویت مداری و توانمند سازی اساتید و کارکنان بسیجی و ارتقای روحیه سلامت و شادابی در بین آنان دومین جشنواره فرهنگی_ورزشی اساتید و کارکنان را برگزار نماید. در سال 88 اولین چشنواره توسط این واحد برگزار گردید که تجارب موفقی بود و با استقبال بسیار خوب اساتید و کارکنان دانشگاه مواجه گردید. از این جهت در سال 89 با افزایش تعداد رشته های ورزشی دامنه حضور اساتید و کارکنان محترم را افزایش داده ایم تا با یاری خدا ضمن مشارکت بهتر این عزیزان زمینه ای باشد برای اجرای آن در سطح دانشگاه های تهران و کشور.

دبیرخانه جشنواره:

دفتر بسیج نبوت کارکنان به عنوان دبیرخانه جشنواره پیشنهاد می گردد این دفتر مسئولیت هماهنگی و برنامه ریزی و دعوت از تیم ها را بر عهده خواهد داشت.

برنامه مسابقات:

این جشنواره به طور کلی در دو بخش فرهنگی و ورزشی برگزار خواهد شد ، که در مسابقات فرهنگی توجه ویژه به مسائل اسلامی قرانی و اجتماعی گردیده  و در بخش ورزشی با توجه به توانمندیهای اساتید و کارکنان محترم رشته هایی انتخاب گردیده اند که در نهایت 4 رشته ورزشی برای برادران و 4 رشته ورزشی برای خواهران برگزار خواهد گردید.

بخش فرهنگی:

-  نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر

-  نمایشگاه فرهنگی اسلامی دفاع مقدس

بخش ورزشی:

برادران:
1- فوتسال  2- والیبال 3- تنیس روی میز 4- طناب کشی

خواهران:

1- بدمینتون 2- تنیس روی میز 3- آمادگی جسمانی 4- طناب کشی

زمان برگزاری مسابقات:
این جشنواره از20/8/89 لغایت 10/9/89 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

برنامه مسابقات:

برنامه مسابقات با توجه به میزان شرکت واحد های  دعوت شده بعدا برنامه ریزی خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت:

 1- اصل کارت شناسایی(شناسنامه و یا کارت ملی)

2- نامه واحد مشغول به خدمت یا فیش حقوقی کارمندی

© 2011 Designed and Developed By Jalil Aryan